sylwester z kuligiem

SYLWESTER Z KULIGIEM

Jak sylwester to kulig! Sylwester z kuligiem, ogniskiem i pochodniami!

Sylwester z kuligiem 

każda nasza oferta Sylwestra w Górach zawiera standardowy pakiet atrakcji w cenie: noclegi, wyżywienie,  bilet na termy podhalańskie, lampiony szczęścia, imprezę góralską z wyżywieniem i muzyką na żywo, dodatkowo znajdą Państwo animacje dla dzieci oraz imprezy sylwestrowe. Ale nie wymieniliśmy jeszcze jednej atrakcji: sylwestrowy kulig!

Sylwester w górach to sylwester z kuligiem! Był, będzie i musi być 🙂 

Kulig, ognisko, pochodnie, góralska muzyka, pieczenie kiełbasek – cieszą się dzieci, bawią się dorośli!

Jeden z wieczorów sylwestrowego turnusu to sylwester z kuligiem! 
Transport? Dojazd? O to się  Państwo nie martwią!
Górale podjeżdżają pod ośrodek w którym Państwo mieszkają. Wsiadamy na sanie lub wozy i ruszamy. 

Pierwsza część to porządna przejażdżka  – Góral na wozie rzuci sprośny dowcip, z chęcią wypije Państwa zdrowie – jak mu się podrzuci herbaty. Góral wie, że klienci lubią pośpiewać i posłuchać – więc bez krępacji prosimy go namawiać i zagadywać 🙂

Kuligi w zależności od miejsca mają przerwę przy szałasie lub na leśnej polanie.
Tam, pora na ognisko!
Z wozów wysiadamy i spokojnie udajemy się wysmażyć kiełbaski. Jak już pośpiewamy i potańczymy (to już kwestia Państwa humoru – o muzykę, kiełbaski, chlebek i dodatki zadbamy – napoje rozweselające we własnym zakresie!!!), a konie pojedzą i odpoczną,  to wracamy na swoje luksusowe środki transportu. 
Tu prosimy Gości z ułańską fantazją – nie zabieramy pirotechniki – fajnie jest postrzelać, wiemy że to efektowne, ale konie się płoszą i staje się to niebezpieczne.
Jeśli życzą sobie Państwo porobić ładne pamiątkowe zdjęcia, prosimy o ustalenie z woźnicą – przypilnuje koni i zdjęcia będą perfekcyjne!
Kiedy ognisko się skończy, prosimy śmieci wyrzucić do pojemników, odebrać pochodnie!
Pochodnie można odpalić od ogniska.
Droga powrotna jest krótsza, i odwieziemy Państwa pod ośrodki.

Kuligi odbywają się w godzinach po obiadokolacji – nie zabieramy Państwu czasu w ciągu dnia! W ośrodkach z  animacjami dla dzieci ( Bernadeta, Bernadeta II, Danuta, Elżbieta, Kominek – kuligi ze względu na dzieci odbędą się od rana- tego dnia nie ma animacji, ale w zamian fundujemy rodzicom czas wolny wieczorem. Dla dzieci przygotowaliśmy tego dnia imprezę Hawajską. od godziny 18:00 Państwo mają relaks a dzieci super kolorową zabawę – szczegóły będą w programach pobytu!

ZAREZERWUJ SYLWESTRA W GÓRACH