sylwester w górach Joniak

INFORMACJE O OFERCIE

Miejsce: BIAŁY DUNAJEC

Ulica: Jana Pawła II

Kraj: Polska

Termin: 28.12.2023- 02.01.2024

Cena: od 899 pln

www:  sylwester w górach ośrodek JONIAK

Mail:  info(małpa)twojsylwester.eu

Telefon: 883059403

ZOBACZ PEŁNY OPIS TEJ OFERTY

Sylwester w górach ośrodek

Zapraszamy do naszego ośrodka położonego w ciekawym regionie Podhala. Biały Dunajec znajduje sie 8 km od Zakopanego. Pensjonat ,,Joniak” znajduje w centrum Białego Dunajca, w pobliżu rzeki  Dunajec.
Każdy gość otrzymuje kartę tatrzańską, która uprawnia do zniżek na terenie całego Podhala (wyciągi narciarskie, karczmy, termy itp.). Posiadamy do zaoferowania 57 miejsc noclegowych (pokoje 1,2,3,4,5-osobowe), wszystkie wyposażone są w łazienki, TV, WI-FI, czajniki. większość pokoi posiada balkony z widokiem na Tatry. Pensjonat znajduje się w odległości 8km od Zakopanego i jest usytuowany na uboczu Zakopianki.
Pensjonat znany z gościnności gospodyni Pani Anny i przepysznych, przygotowywanych na miejsuc posiłków.

Sylwester w Dunajcu – wygoda i relaks

Do dyspozycji gości:
piękna stołówka w wystroju regionalnym,
sala kominkowa,
boisko sportowe,
grill oraz miejsce na ognisko
Wokół budynku znajduje się duży teren zieleni z huśtawkami.
W odległości 3km od Pensjonatu znajdują się Termy Gorący Potok, natomiast 1km od budynku znajduje się stok narciarski, gminna hala sportowa, siłownia oraz aula. W niewielkiej odległości dwie karczmy regionalne.

Na terenie ośrodka dostępne jest Wi-Fi. W pobliżu ośrodka znajduje się kilka sklepów, pizzeria, przystanki busów i autobusów (około 300m).

Ośrodek ANNA JONIAK
ul JANA PAWŁA II 322
34-425 BIAŁY DUNAJEC

Sylwester w górach – w cenie:

 • – 6 dni imprezy (rozpoczynamy obiadokolacją 28.12, kończymy śniadaniem 02.01)
  – 5 noclegów
  – 5 x śniadanie
  – 5 x obiadokolacja (zupa, drugie danie, napój)
  – Impreza sylwestrowa w ośrodku (DJ, wyżywienie, napoje)
  sylwestrowy kulig z pochodniami, ogniskiem i kiełbaskami
  – impreza góralska  z regionalnymi potrawami  U FURTOKA
  – występ kapeli góralskiej
  – koncert zespołu MAX z BUKOWINY
  – bilet na termy Gorący Potok
  zniżki na stoki narciarskie
  – bezzwrotna opłata na Turystyczny Fundusz Pomocowy

Sylwester w górach – Rabaty

 • dzieci poniżej 3 roku życia bezpłatnie, bez świadczeń – dziecku nie przysługują  dodatkowe świadczenia (nie przysługuje mu osobne łóżko, wyżywienie, bilet na termy, czy osobne miejsce przy stole, dziecko bierze udział we wszystkich atrakcjach zawartych w pakiecie)
 • wyżywienie dla dziecka poniżej 3 roku życia: 300 pln (śniadania, obiadokolacje)
 • dzieci od 3 roku życia bez własnego miejsca noclegowego: 650 pln  (dziecku nie przysługuje jedynie osobne łóżko, w cenie zawarte są wyżywienie i pełny udział we wszystkich atrakcjach)
 • dzieci do 10 roku życia zniżka – 100 pln

 

Sylwester 2023/2024 – kulig

Jeśli sylwester w górach to koniecznie sylwester z kuligiem!

W jeden z sylwestrowych wieczorów (nie w sylwestrową noc), zaprosimy Państwa na wesoły góralski kulig!

Szalona wesoła jazda wozami przez Biały Dunajec i jego okolice w stronę lasu. Tam czekać będzie na Państwa rozpalone ognisko i głośna góralska muzyka. Zostaje nam tylko upiec na ognisku kiełbaski i pośpiewać!
Lepiej się pilnować bo mogą napaść nas góralskie zbóje!

Sylwestrowe Kuligi robimy zawsze w porach wieczornych i nocnych, aby nie zabierać Państwu czasu w ciągu dnia. W przypadku ośrodków z dziećmi i animacjami, kuligi odbywają się w godzinach dopołudniowych.

Kulig wraz z ogniskiem trwa około 2 godzin.  Wozy zabiorą Państwa sprzed ośrodka i zawiozą na leśną polanę, gdzie w szałasie  rozpalone zostaną ogniska. Przy góralskiej muzyce poczęstujemy Państwa kiełbaskami z dodatkami, dla dzieci znajdzie się też coś słodkiego. Na koniec na drogę powrotną obsługa rozda pochodnie a górale rozwiozą Państwa z powrotem do ośrodków.

Na miejscu można będzie zakupić regionalne przysmaki (oscypki, korbocze, nalewki, śliwowice…)

Co ważne – kulig odbędzie się niezależnie od pogody, dajemy radę w każdych warunkach!

 

Sylwester w Dunajcu – impreza góralska w kraczmie

Podczas sylwestrowego pobytu w górach zaprosimy Państwa na góralską imprezę w karczmie „U Furtoka”.

Zaserwujemy Państwu jedną ze specjalności karczmy U Furtoka – żeberka pieczone z kapustą zasmażaną i opiekanymi ziemniaczkami.

Żeby pozbyć się kalorii i utrzymać sylwestrową formę na parterze karczmy zagra i zaśpiewa dla naszych Gości góralska kapela „Max z Bukowiny” . Oprócz typowych regionalnych utworów usłyszą Państwo na pewno wszystkim znane góralskie hity, dzięki czemu bez problemu dołączą Państwo do śpiewu. Dodatkowo na piętrze przygrywać będzie regionalny czteroosobowy skład góralski, tradycyjną góralską muzykę!

Wieczór góralski w karczmie U Furtoka to doskonała okazja żeby porozmawiać, potańczyć, pośpiewać – czyli po prostu dobrze się bawić i zrelaksować, korzystając z sylwestrowej przerwy. Stylowa drewniana karczma, najpopularniejsza w regionie a według wielu najlepsza na Podhalu!!! Piękne wnętrza, klimatyczny wystrój, bardzo dobre jedzenie i specjalnie dla WAS – naraz aż dwie kapele!

Podczas całej imprezy w karczmie otwarty będzie bar,  w którym w bardzo przystępnych cenach  zamówić można zimne i gorące napoje.

ZOBACZ PEŁNY OPIS TEJ OFERTY