Sylwester w Poroninie

Sylwester w Poroninie oferty.  Aktualne oferty sylwestra w górach w Poroninie. Oferty sylwestrowe Poronin 2023/2024 w górach

Sylwester w górach – Poronin

Zapraszamy na sylwestra w górach do Poronina. Idealna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Zakopanego.
Doskonała lokalizacja dla amatorów narciarstwa, wycieczek górskich czy miłośników karczm.

Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjny program sylwestra w górach zawierający w sobie liczne elementy tradycji góralskich.
Odpocznij, baw się, delektuj regionalną kuchnią, poczuj góralski klimat !
Skosztuj doskonałych potraw w karczmie BACA, pośpiewaj z kapelą góralską, przeżyj sylwester z kuligiem, ciesz się pobytem gdzie wszystko zrobimy za Ciebie!
Nie martw się o swoje dzieci – zaserwujemy im masę atrakcji, zapewnimy codzienne animacje, przygotujemy im osobny bal sylwestrowy, dzięki czemu w spokoju wyszalejesz się na imprezie dla dorosłych!

Beztroski i spokojny Sylwester z dziećmi – czemu nie!

Sylwester w Poroninie – idealny sylwester w górach

Poronin to przede wszystkim białe szaleństwo. W naszym regionie funkcjonuje wiele tras i wyciągów narciarskich doskonale przygotowanych i o różnym stopniu trudności. Swoje miejsce znajdą tutaj początkujący narciarze jak również profesjonaliści szukający mocnych wrażeń.

Sylwester w górach – klimatyczny Poronin

Poronin to jedna z piękniejszych miejscowości Podtatrza. Ze względu na walory klimatyczne i przyrodnicze jest idealnym miejscem do czynnego i biernego wypoczynku.
Ma on charakter rolniczy i turystyczny, pozwalający na bezpośrednie obcowanie z pięknem natury i kulturą wsi podtatrzańskiej. Wzniesienia i stoki Galicowej Grapy są doskonałym terenem do uprawiania turystyki spacerowej, zaś zimą  narciarstwa zjazdowego oraz narciarstwa śladowego.

Sylwester w Poroninie – sylwester w górach

Bliskość Tatr pozwala na uprawianie turystyki wysokogórskiej.
Blisko stąd do Zakopanego – 6 km, Morskiego Oka – 27 km, w Pieniny, nad Jezioro Czorsztyńskie, do Niedzicy z dwoma zamkami, na Spływ Przełomem Dunajca – 40 km, na Słowację – 17 km.
W odległości 300 m znajduje się centrum wsi, kościół, poczta, apteka, centrum handlowe i gastronomiczne.
W pobliżu 200  m znajduje się również przystanek autobusowy, sklep spożywczy, karczma regionalna oraz dworzec PKP.

Poronin – baza wypadowa dla narciarzy

Wyciąg Narciarski „Rusiński” – ok. 8 min. samochodem
Stacja Narciarska „Małe Ciche” – ok. 8 min. samochodem
Kompleks Narciarski „Kotelnica Białczańska” – ok. 12 min. samochodem
Wyciąg Narciarski „Harenda” – ok. 8 min. samochodem
Nowy Wyciąg Narciarski „Suche” – ok. 7 min. samochodem
Najbliższy – ok. 2 min. samochodem

Sylwester w Poroninie – idealny dla kochających termy

Bogata oferta basenów termalnych sprzyja wypoczynkowi w Tatrach. Korzystać z nich mogą całe rodziny wspólnie zażywając kąpieli i wodnego szaleństwa. Obecnie na Podhalu funkcjonuje kilka doskonale wyposażonych obiektów z wodnymi atrakcjami:

* Termy Białka Tatrzańska
* Termy Bukowina Tatrzańska
* Aqua Park Zakopane
* Termy Chochołowskie
* Termy Szaflary
* Gorący Potok

Willa Kamila

Sylwester w górach Willa Kamila w Poroninie. Sylwester z balem w karczmie BACA, osobny bal i animacje dla dzieci. Sylwester z kuligiem, wieczorki z kapelą góralską w karczmie.

czytaj dalej

Domki góralskie BACA

Zapraszamy do domków góralskich Baca. Luksusowe domki, bal sylwestrowy w karczmie BACA, osobny bal i animacje dla dzieci. Kulig z ogniskiem. Sylwester w górach w Poroninie. Wieczorki z kapelą góralską w karczmie. Domki położone blisko stoków.

czytaj dalej
Sylwester w górach BACA

Sylwester w górach BACA

Sylwester w górach w ośrodku Baca w Poroninie. Położony bezpośrednio przy karczmie i stoku ośrodek. Bal sylwestrowy w karczmie BACA, wieczorki z kapelą góralską, kulig z ogniskiem. Opcja balu i animacji dla dzieci.

czytaj dalej

Sylwester z dziećmi – ELŻBIETA

Klimatyczny sylwester w górach z animacjami dla dzieci, osobnym balem dla dzieci, impreza góralską z ogniskiem i kapelą, kuligiem z pochodniami, basenami termalnymi. Piękny ośrodek położony na uboczu, przy lesie, nad potokiem.

czytaj dalej